Regulamin

 Regulamin zakupów SKLEP INTERNETOWY, działający pod nazwą Flaming & Co. prowadzony jest przez firmę Ipomelo Sp. Z o. o. , Sp.k. z siedzibą w Warszawie ul.Piękna 7/9 Nip: 7010508206


1. OFERTA.
Oferta prezentowana jest stanem magazynowym firmy, chyba że informacja o dostępności mieszcząca się na karcie produktu mówi inaczej. Wszystkie ceny prezentowane w sklepie są cenami brutto (zawierają podatek vat) podawanymi w polskich złotych. Ceny nie zawierają kosztów wysyłki. Cena obowiązuje w momencie złożenia zamówienia i jest wiążąca dla obu stron.


2. DOSTĘPNOŚĆ.
Towary prezentowane w ofercie mogą mieć różną dostępność, jest ona uzależniona od realizacji zamówienia kupujących w danym dniu. Możliwa jest sytuacja, że niezależnie od naszych starań, dostarczenie towaru nie będzie możliwe, w takim przypadku sklep zobowiązuje się o tym powiadomić klienta, wskazać możliwy termin realizacji zamówienia, zaproponować alternatywny produkt, bądź zwrot w przypadku wykonanej wcześniej przedpłaty za towar.

3. SKŁADANIE ZAMÓWIENIA.
Zamówienie można składać jako klient niezarejestrowany i odbywa się przez wypełnienie formularza adresowego wymaganego do wysyłania zamówienia oraz wystawieniu dokumentu sprzedaży. Po złożeniu zamówienia klient otrzymuje e-mail z informacją o przyjęciu zamówienia. Prosimy o podanie numeru telefonu, aby w razie pojawienia się jakichkolwiek problemów możliwe było szybkie ich rozwiązanie.


4. KOSZTY PRZESYŁKI.
Dowóz zamówienia realizowany jest wyłącznie na terenie Warszawy przy minimalnej wartości powyżej 150 zł.


5. PŁATNOŚCI I ZWROTY.
Płatności można dokonać przez system TPay. W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcje dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokona zwrotu na rachunek przypisany do karty płatniczej zamawiającego.


6. DOSTAWA.

Wysyłka zamówienia jest realizowana w godz: 12:30-21:00 od poniedziałku do niedzieli.
W przypadku odbioru osobistego prosimy o informacje przy składaniu zamówienia, lub T:724-234-234 lub mailowo: zamowienia@flaming-co.com


7. DANE OSOBOWE KLIENTÓW

Administratorem danych osobowych przekazanych przez konsumenta sklepu jest sprzedający. Sprzedający zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku oraz ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 roku. Kupujący podając przy składaniu zamówienia swoje dane osobowe sprzedającemu wyraża zgodę na ich przetwarzanie przez sprzedającego w celu realizacji złożenia zamówienia, Kupujący ma w każdej chwili możliwość wglądu poprawiania, aktualizacji, oraz usuwania swoich danych osobowych.
 
8. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

Ewentualne spory wynikłe w związku z realizacją transakcji w sklepie internetowym strony mogą rozstrzygać poprzez porozumienie stron.
W przypadku braku porozumienia spór zostanie oddany do rozstrzygnięcia poprzez sąd. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego.

Mimo wszelkich starań rzeczywisty wygląd produktów może różnić się od produktów prezentowanych na zdjęciach. Zamieszczone w sklepie zdjęcia, opisy mają wyłącznie charakter informacyjny.