LODY

5 zł

Truskawka

5 zł

Malina

5 zł

Jogurt z owocami

5 zł

Czekolada

5 zł

Biała czekolada

5 zł

Kinder Bueno

MIEJSCE

Najświeższe i najlepsze lody na Wybrzeżu? Odpowiedź jest tylko jedna: Flaming Latte w Sopocie. W Core Business Flaming & Co. realizujemy się w pasji łączenia smaków, a także wydobywania z nich tego, co najlepsze, w różnych kompozycjach. Stąd też pomysł na lodziarnię, w której rozpieszczamy kubki smakowe dużych i małych gości. Lody produkujemy codziennie i w małych partiach. Komponujemy je ze składników o znanym pochodzeniu – bez sztucznych barwników, aromatów i konserwantów.

Wierzymy w to, że smaki nie potrzebują żadnych ulepszaczy, jeśli są odpowiednio połączone. I z tym przekonaniem poświęcamy się lodowym fantazjom, które owocują smakiem jedynym w swoim rodzaju. A co znajdziecie w naszym lodowym menu? Inspiracje czerpiemy od najlepszych, czyli lubujących się w „gelati” mieszkańców Italii. Stąd też klasyczne włoskie smaki: truskawka, malina, czekolada, biała czekolada, kawa czy jogurt z owocami. Do tego dochodzi odkrywanie mniej znanych rejonów i takie kompozycje aromatów, jak mango lassi, kinder bueno, oreo, snickers czy rozkoszny słony karmel.

Znakomite lody potrzebują też dobrego towarzystwa. Można więc zamówić jedną z aromatycznych kaw, orzeźwiających lemoniad czy słodkich przysmaków. Zapraszamy na najlepsze brownie, short bread i pyszne tarty: cytrynowe, czekoladowe, mascarpone, frangipone lub mango z marakują. Lato w Flaming Latte trwa przez cały rok! Aby śledzić smaki dnia, odwiedź naszą strona na Facebooku.

miejsce na spotkanie biznesowe warszawa

restauracja na spotkania biznesowe warszawa

restauracja na spotkanie firmowe warszawa

lunch biznesowy warszawa

miejsce na spotkanie biznesowe warszawa

miejsce na spotkanie biznesowe warszawa

miejsce na spotkanie biznesowe warszawa

lunch biznesowy warszawa

Flaming Latte

al. Wojska Polskiego 1
81-769 Sopot

Jak dojechać? (Włącz nawigację)

pn. - pt.: 9:30 - 20:00
sb. - ndz.: 9:30 - 21:00
latte@flaming-co.com

Prasa   |   Kariera   |    Gift Cards   |   FLAMING SOPOT