plen
   
Facebook Instagram

  Spotkania biznesowe

       Spotkania biznesowe lub prasowe, wystawa, wernisaż, a może event pełen rozmachu i fantazji? Zorganizujemy wszystko i zawsze można na nas polegać. Pracujemy z pasją i zaangażowaniem zarówno w restauracji, jak i w plenerze. Tylko wyobraźnia gości wyznacza granice naszych możliwości. Pomysłów nam nie brakuje, a ponadto stawiamy na elastyczność. Każdy ma bowiem inne wymagania i gusty.

  Prezentacja marek

     Są takie wydarzenia, które wymagają odpowiedniej oprawy - w naszej restauracji jesteśmy gotowi do tego aby pomóc w ich organizacji. Oferujemy kompleksową organizację spotkania prasowego w formie zasiadanej jak i standing party. Wydarzenie może odbywać się w 3 klimatyzowanych salach. Możliwość aranżacji poszczególnych pomieszczeń pozwala na dostosowanie pomieszczeń w zależności od charakteru spotkania i potrzeb Klienta. Wsparcie multimedialne oraz doskonałe nagłośnienie pozwalają na organizację eventów na najwyższym poziomie.

   Wyróżnia nas doskonała kuchnia, wieloletnie doświadczenie przy organizowaniu tego typu spotykań, dogodna lokalizacja, ale przede wszystkim indywidualne podejście do Klienta.

  Koktajle firmowe

      Udało się wypracować markę cenioną przez gości zarówno na spotkania biznesowe, jak i prywatne. doskonały smak serwowanych potraw a także przyjemna atmosfera w restauracji sprawiają, że Flaming & co stanowi idealne miejsce na spotkania firmowych zarówno kilkuosobowych lub w większym gronie. Restauracja oddaje do dyspozycji jasne, klimatycznie zaaranżowane sale które  mogą pomieścić do 120 osób, a w cieplejszych miesiącach także piękny ogród. Ratanowe sofy zostały zestawione z eleganckimi i zawsze modnym granatem. Nad wszystkim unosi się rześkość stylu hampton, czyli ostoi dobrego nastroju.

  Zainteresowanych zorganizowanych eventu prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy:
  T:512-377-853, ada@flaming-co.com
   

  Private dining

   

    Daje możliwość przyjęcia gości w kameralnych pomieszczeniu, zapewniając dobrą atmosferę spotkania służbowego i prywatnego. Miejsce może zostać oddane na wyłączność, w samym centrum Warszawy, nieopodal Łazienek Królewskich.

   Nasz zespół kucharzy i sommelier zaproponuje menu wraz z pairingiem win, dostosowane do potrzeb zaproszonych Gości.

  Catering

  Zespół Flaming & Co specjalizuje się także w cateringu na małą i dużą skale. Nie ma znaczenia czy przyjęcie jest na 10 czy 500 gości. Poprzeczka zawsze stawiana jest wysoko bardzo wysoko. Niezależnie bowiem od rodzaju przyjęcia, spełnione muszą być trzy warunki: kuchnia pełna pasji, doskonałe smaki, oraz perfekcyjna obsługa.

  Najlepszym dowodem uznania są zadowoleni klienci wśród których warto wymienić: Audi, BMW, Canal +, Boss, ING Bank Śląski. Wierzymy ze nasza współpraca niesie za sobą duży potencjał biznesowy. Zachęcamy do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań czy sugestii pod adresem: ada@flaming-co.com

  Przyjęcia w plenerze

       
      Klienci zachwyceni wysokim poziomem obsługi i kuchni często zwracają się do szefów Flaminga z propozycją zorganizowania choćby kolacji pod gołym niebem dla kilkuset osób. Do historii przeszła trzydniowa zasiadana impreza na sopockim Hipodromie z okazji międzynarodowych zawodów jeździeckich, a także uroczysta kolacja dla gości i zawodników mistrzostw żeglarskich Sopot Match Race. 

  Kolacje szyte na miare

       
     Dajemy naszym Gościom możliwość zorganizowania kolacji dostosowanej do indywidualnych potrzeb. Kolacja zasiadana na 100 osób w mazurskiej scenerii pod gołym niebem, bądź na pięćdziesiątym piętrze najwyższego apartamentowca w Europie – nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Zadbamy o wszystkie elementy tego wyjątkowego spotkania.
     Zostaw planowanie nam, a my stworzymy coś niezapomnianego. Oferujemy różnorodne opcje przyjęć - o różnej wielkości-  w restauracji, oraz w okresie letnim w ogordzie. Skonataktuj się z z nami, aby usyskać więcej szczegółów: restaurant@flaming-co.com
   
  Tarcza Finansowa 2.0